فروش

فروش

شرکت پخش طبیعت زنده با سابقه ۱۳ ساله در زمینه فروش، پخش مویرگی و بازاریابی انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی با کیفیت در سراسر کشور، با استفاده از سیستم های علمی در کسب و کار و بکارگیری تکنولوژی روز IT، در مسیر تعالی گام برمی دارد.

نمایندگان علمی شرکت پخش در شش لاین داروخانه، فروشگاه آرایشی و بهداشتی، سوپر مارکت، گالری، فروشگاه زنجیره ای و فروشگاه اینترنتی در حال فعالیت هستند و محصولات را به صورت علمی در شبکه گسترده ای از مشتریان معرفی می نمایند. نمایندگان علمی علاوه برکنترل و نظارت توسط شعب فروش به وسیله ی سیستم های مسیریابی و شبیه سازی کنترل می شوند تا حداکثر بهره وری را برای تامین کنندگان ایجاد نمایند.

استفاده از نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش شرکت پخش به منظور افزایش سرعت و دقت عملکرد واحد فروش، سهولت مدیریت اطلاعات و یکپارچگی سیستم فروش، موجب می شود نمایندگان علمی و موزعین از رویه ای استاندارد شده برای ویزیت استفاده کنند و خدمات معرفی محصولات به مشتری با کیفیت ثابت و قابل اندازه گیری ارائه شود.

در شرکت پخش طبیعت زنده هر مشتری حداقل ۴ مرتبه در ماه ویزیت می شود و در فواصل بین مراجعات و کل فرآیند فروش، رفتار مشتری توسط تیم برنامه ریزی و مدیران فروش بررسی و با ارائه طرح های متنوع، مزایای رقابتی مناسب برای محصولات ایجاد می نمایند.

تاکید مدیریت محترم عامل شرکت پخش طبیعت زنده بر آموزش و همچنین سرمایه گذاری و توجه ویژه به این مهم سبب شده است تا نمایندگان علمی شرکت پخش از سطح دانش بالایی برخوردار باشند و بتوانند تمامی ویژگی های عملکردی محصول را برای مشتری تشریح نموده و با بهره گیری از دانش بازاریابی و فروش، سهم مناسبی از بازار کسب کنند.