خدمات ما

فروش

شرکت پخش طبیعت زنده با سابقه ۱۳ ساله در زمینه فروش، پخش مویرگی و بازاریابی انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی با کیفیت در سراسر کشور، با استفاده از سیستم های علمی در کسب و کار و بکارگیری تکنولوژی روز IT، در مسیر تعالی گام برمی دارد.
نمایندگان علمی شرکت پخش در شش لاین داروخانه، فروشگاه آرایشی و بهداشتی، سوپر مارکت، گالری، فروشگاه زنجیره ای و فروشگاه اینترنتی در حال فعالیت هستند و محصولات را به صورت علمی در شبکه گسترده ای از مشتریان معرفی می نمایند. نمایندگان علمی علاوه برکنترل و نظارت توسط شعب فروش به وسیله ی سیستم های مسیریابی و شبیه سازی کنترل می شوند تا حداکثر بهره وری را برای تامین کنندگان ایجاد نمایند.
استفاده از نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش شرکت پخش به منظور افزایش سرعت و دقت عملکرد واحد فروش، سهولت مدیریت اطلاعات و یکپارچگی سیستم فروش، موجب می شود نمایندگان علمی و موزعین از رویه ای استاندارد شده برای ویزیت استفاده کنند و خدمات معرفی محصولات به مشتری با کیفیت ثابت و قابل اندازه گیری ارائه شود.
در شرکت پخش طبیعت زنده هر مشتری حداقل ۴ مرتبه در ماه ویزیت می شود و در فواصل بین مراجعات و کل فرآیند فروش، رفتار مشتری توسط تیم برنامه ریزی و مدیران فروش بررسی و با ارائه طرح های متنوع، مزایای رقابتی مناسب برای محصولات ایجاد می نمایند.
تاکید مدیریت محترم عامل شرکت پخش طبیعت زنده بر آموزش و همچنین سرمایه گذاری و توجه ویژه به این مهم سبب شده است تا نمایندگان علمی شرکت پخش از سطح دانش بالایی برخوردار باشند و بتوانند تمامی ویژگی های عملکردی محصول را برای مشتری تشریح نموده و با بهره گیری از دانش بازاریابی و فروش سهم مناسبی از بازار کسب کنند.

پخش مویرگی

مدیریت هوشمند سیستم حمل و نقل امروزه به یکی از مهم‌ترین و کاربردی ترین رویکردهای سازمانی تبدیل شده است و وجود آن در سازمان های بزرگ ضروری به نظر می‌رسد.

شرکت پخش طبیعت زنده دارنده سامانه مدیریت هوشمند حمل و نقل، راهکاری جامع و یکپارچه است که به واسطه آن می‌توان تمامی اطلاعات قابل اندازه‌گیری خودروها را جمع‌آوری و از طریق دستگاه‌های ردیاب نصب شده روی خودروها و کامیون‌ها تحلیل کرد. این داده‌‌ها به شرکت کمک می‌کند تا بر اساس داده‌های واقعی و قابل اعتماد، تصمیمات بهتری بگیرند و امکان مدیریت لحظه‌ای را فراهم می کند.

در شرکت پخش طبیعت زنده با استفاده از هوش مصنوعی مسیربندی واحد پخش به صورت کاملا بهینه و براساس اولویت های سازمان و مشتری انجام می شود و در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند توزیع محصولات از سه تیپ خودرو سنگین (فوسو)، نیمه سنگین (نیسان) و سبک (پراید وانت) استفاده میکند.

واحد کنترل کیفیت از طریق دیتالاگرهای مخصوص خودرو، دما و رطوبت محصول را در طول مسیر پایش می کنند و با توجه به نوع محصول، از خودروهای یخچال دار جهت حفظ سلامت محصول استفاده می شود.

فرآیند تحویل کالا یکروزه و فرآیند مرجوعی ظرف مدت ۴۸ ساعت انجام می گردد.

انبارداری و بسته بندی

شرکت پخش طبیعت زنده دارای ۱۴ انبار با استاندارد دارویی و ۱۸۰۰۰ متر فضای دپو به صورت اختصاصی در سراسر کشور می باشد. فعالیت این انبارها در دو شیفت و به صورت ۲۴ ساعته می باشد.
انبارهای شرکت پخش همگی مجهز به دیتالاگر جهت مانیتورینگ رطوبت و دمای محیط می باشد و دما و رطوبت انبار به صورت مکانیزه توسط واحد کنترل کیفیت نظارت می شود. همچنین سیستم تهویه مطبوع انبارها بهترین شرایط محیطی را برای محصولات فراهم نموده و مجهز به سیستم اضطراری در شرایط بحرانی می باشند.
در انبار های شرکت پخش طبیعت زنده، اصول انبارش محصولات به تفکیک لاین، به طور کامل رعایت شده است و در زمان بارگیری و تخلیه کالا از استاکرهای برقی جهت حمل و جابه جایی استفاده می شود به این ترتیب خطر سقوط و بروز سوانح به حداقل ممکن می رسد و رفت و آمد افراد و ترابری محصولات در انبار به آسانی صورت می پذیرد.
طراحی انبارها باید به گونه ای باشد که هیچ گونه تداخلی بین محصولات مرجوعی و نهایی به وجود نیاید. به همین علت در انبارهای شرکت پخش ورود و خروج کالا کاملا تحت کنترل بوده و محصولات معیوب قبل از ورود به انبار و قبل از تحویل به مشتری کنترل می شوند و همچنین با استفاده از اتوماسیون انبارداری، تجهیزات کنترل الکترونیک و روش های ردیابی، کلیه محصولات در کوچکترین واحد قابل ردیابی هستند.
کلیه انبار ها به منظور حفاظت در برابر حریق مجهز به سیستم های هوشمند اعلام و اطفاء حریق می باشند.
علاوه بر تدابیر فوق کلیه انبار ها تحت پوشش مناسب بیمه ای می باشند و تمامی این خدمات توسط تیم آموزش دیده و خبره ارائه می گردد.

درخواست خدمات

    نمایش ویدئو
    شرکت پخش طبیعت زنده
    شرکت پخش طبیعت زنده یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه فروش و پخش مویرگی کالاهای مصرفی در ایران است. طرح کسب و کار پخش طبیعت زنده بگونه‌ای طراحی شده است که سرعت، اطمینان و رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.