انبارداری و بسته بندی

انبارداری و بسته بندی

شرکت پخش طبیعت زنده دارای ۱۴ انبار با استاندارد دارویی و ۱۸۰۰۰ متر فضای دپو به صورت اختصاصی در سراسر کشور می باشد. فعالیت این انبارها در دو شیفت و به صورت ۲۴ ساعته می باشد.
انبارهای شرکت پخش همگی مجهز به دیتالاگر جهت مانیتورینگ رطوبت و دمای محیط می باشد و دما و رطوبت انبار به صورت مکانیزه توسط واحد کنترل کیفیت نظارت می شود. همچنین سیستم تهویه مطبوع انبارها بهترین شرایط محیطی را برای محصولات فراهم نموده و مجهز به سیستم اضطراری در شرایط بحرانی می باشند.

در انبار های شرکت پخش طبیعت زنده، اصول انبارش محصولات به تفکیک لاین، به طور کامل رعایت شده است و در زمان بارگیری و تخلیه کالا از استاکرهای برقی جهت حمل و جابه جایی استفاده می شود به این ترتیب خطر سقوط و بروز سوانح به حداقل ممکن می رسد و رفت و آمد افراد و ترابری محصولات در انبار به آسانی صورت می پذیرد.

طراحی انبارها باید به گونه ای باشد که هیچ گونه تداخلی بین محصولات مرجوعی و نهایی به وجود نیاید. به همین علت در انبارهای شرکت پخش ورود و خروج کالا کاملا تحت کنترل بوده و محصولات معیوب قبل از ورود به انبار و قبل از تحویل به مشتری کنترل می شوند و همچنین با استفاده از اتوماسیون انبارداری، تجهیزات کنترل الکترونیک و روش های ردیابی، کلیه محصولات در کوچکترین واحد قابل ردیابی هستند.
کلیه انبار ها به منظور حفاظت در برابر حریق مجهز به سیستم های هوشمند اعلام و اطفاء حریق می باشند.
علاوه بر تدابیر فوق کلیه انبار ها تحت پوشش مناسب بیمه ای می باشند و تمامی این خدمات توسط تیم آموزش دیده و خبره ارائه می گردد.