درباره ما

مجموعه پخش سراسری طبیعت زنده با سال ها فعالیت در زمینه تولید، فروش و پخش مویرگی انواع محصولات آرایشی، بهداشتی، دارویی و مکمل های غذایی با کیفیت در اقصی نقاط کشور، سعی در ارائه خدمات به کلیه مشتریان و ذینفعان خود دارد.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و نوآوری در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآمد، با هدف اعتلای موقعیت محصولات با کیفیت سبد پخش فعالیت می کند.

مجموعه پخش سراسری طبیعت زنده در سابقه 13 ساله خود مفتخر به دریافت جوایز و گواهی نامه های متعدد از مراجع و نهادهای مرتبط شده است و همواره در مسیر تعالی گام برداشته است.

aboutshorabad

ماموریت

ما در مجموعه پخش طبیعت زنده برآنیم تا محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی با کیفیت را با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص، ساختار نظام مند و سیستم های مدیریتی کارآمد، در کوتاه ترین زمان در سراسر ایران توزیع نموده و بهترین خدمات را در جهت حفظ سلامت و بهداشت مخاطبین و مشتریان خود ارائه نماییم.

نیروی انسانی حرفه‌ای و با تجربه

ویزیتورهای حرفه‌ای شرکت پخش طبیعت زنده در شش لاین داروخانه، فروشگاه آرایشی– بهداشتی، سوپرمارکت، گالری، فروشگاه زنجیره‌ای و فروشگاه اینترنتی در حال فعالیت هستند و به درخواست مشتریان رسیدگی می‌کنند

ناوگان توزیع

شرکت پخش طبیعت زنده در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند پخش و توزیع محصولات از سه تیپ خودرو سنگین (فوسو)، نیمه سنگین (نیسان) و سبک (پراید وانت) استفاده می‌کند. همچنین با توجه به نوع محصول، از خودروهای یخچال‌دار جهت حفظ سلامت محصول استفاده می‌شود.
استفاده از نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش
شرکت پخش طبیعت زنده به منظور افزایش سرعت و دقت عملکرد واحد فروش، سهولت مدیریت اطلاعات و یکپارچگی سیستم فروش، هر ویزیتور و موزع را مجهز به نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش نموده است.

سیستم انبارداری

شرکت پخش طبیعت زنده دارای ۲۴ انبار (۱۹ انبار دارویی و ۵ انبار مواد غذایی) در سراسر کشور می‌باشد. فعالیت این انبارها در دو شیفت و به صورت ۲۴ ساعته می‌باشد. این انبارها همگی مجهز به دیتالاگر جهت مانیتورینگ رطوبت و دمای محیط می‌باشد. همچنین در انبارهای این شرکت اصول انبارش محصولات به تفکیک لاین، به طور کامل رعایت شده است.استفاده از نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش
شرکت پخش طبیعت زنده به منظور افزایش سرعت و دقت عملکرد واحد فروش، سهولت مدیریت اطلاعات و یکپارچگی سیستم فروش، هر ویزیتور و موزع را مجهز به نرم افزارهای ثبت پوینت و ثبت سفارش نموده است.

گواهی نامه ها

افتخارات